Hastane Oda Süslemeleri
Bebek Oda Süsleme
Hastane Oda Süsleme
Hastane Kapı Süsleri
Doğum Bebek Odası Süsleme
Bebek Yatağı Süsleme
Hastane Kapı Süsleme
Bebek Yatağı Süsleme
Bebek Odası Yatağı Süsleme
Maslak Acıbadem Hastane Süsleme
Hastane Odası Süslemesi
Hastane Odası Süsleri
Doğum Odası Süsleme Fiyatları İstanbul Firmaları
Bebek Odası Şekerleri
Doğum Odası Süslemesi
Süsleme Organizasyon
Kız Çocuk için Doğum Odası Süsleme
Doğum Odası Süsleme Maslak
Şişli Hastane Odası Süsleme
İkram Şekerleri
Baby Shower Organizasyon
Hastane Odası Süslemeleri
Bebek Odası Süsleme Organizasyon
Hastane Kapı Süsü
Hastane Odası Süsleri
Baby Shower
Doğum Odası Süslemesi
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: dogumodasi
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Baby Shower Organizasyon

Bebek Odası SüslemeEn güzel ve en özel bebeğimi bekliyorum partisi sizin partiniz olsun istiyorsanız bize güvenin, çünkü emin ellerdesiniz. İster standartlara bağlı kalmayı tercih edip paketlerimizden birini seçebilir, isterseniz dekorasyondan, hediyeliklere, yarışmalara, etkinliklere, ödüllere, ekipmanlara, kişiye özel tasarımlarla dolu bambaşka bir parti konsepti oluşturmamızı talep edebilirsiniz. Baby shower, bebeğimi bekliyorum partisi gibi özel anıların içerisinde büyük yer kaplayan organizasyonlar için gerekli tasarım gücüne sahip becerilerimizin yanı sıra Rb Organizasyon bünyesinde çalışmamızın büyük imkanlarından yararlanmaktayız. Bu sayede yaratıcı ve orijinal fikirlerimizi destekleyici geniş yelpazeye sahip ekipman bulundurma, kiralama gibi hizmetler ile parti organizasyonunuzu her açıdan zenginleştirebiliriz. Bir Baby Shower Partisi nin vazgeçilmezi şekerleme masası, şeker büfesi nin dekorasyonudur. Bunu bir kokteyl organizasyonu gibi de düşünerek farklı ikramlıklarımızla da çeşnilendirebilirsiniz. Bu konuda yine RB Organizasyonun bünyesinde yıllardır hizmet veren Kokteyl organizasyonu profesyonel ekibinden destek alabiliriz. Konuk sayınız fazla ise yine konseptimize uygun baby s1 Yaş Doğum Günü hower renklerinde süsleme ekibimizin yapacağı balon ve çeşili süslemeler ile destekleyebilir, masa sandalye kiralama, giydirme , süsleme gibi hizmetler için de destek verebiliriz. Böylelikle Bebeğimi Bekliyorum Partisi için kendi yaşam alanınız evinizi bile bambaşka bir parti mekanına dönüştürebiliriz. Konuklarınıza hazırladığımız ikramları profesyonel servis ekibimiz sunarken, size eğlence ve güzel sohbetleri pekiştirecek çeşitli etkinliklerin keyfini çıkarmak, bebeğiniz için hazırladığımız anılıkları keyifle doldurmak kalır.


Kız ve Erkek Doğum Odası Süslemesi

Erkek ve Kız Bebek Odası Süsleme

  ( Kız ve Erkek Doğum Odası Süsleme ) Anne ve babaların zevklerini bir araya getirip düzenleyeceğimiz bir bebek odası insanlar için en sıkıcı yer olan hastanenin bir anda bambaşka bir hale gelmesiyle kendinize ait harika bir ortamda hissettirecek. Erkek çocuk için Doğum Odası Süsleme seçeneklerimizde mavi renk balonlar, tül süsleme, balon ile tak, uçan balon ve bebek şekerleri gibi birçok hizmet Doğum Odası Süslemelerinde sizleri bekliyor. Süsleme firması arıyorsanız süsleme konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz İstanbul genelinde sayısız hizmetine imza atmıştır. Süsleme Fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilir çalışanlarımızdan ücretsiz olarak bilgi alabilir organizasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.


Hastanede Bebek Odası Süsleme Sürprizi

Doğum Odası Süslemesi

Hastane doğum odası hizmetlerimize,süsleme,özel dekor ve fotoğrafçı yanı sıra profesyonel makyaj ve kuaför hizmeti de ekledik.Türkiye’de ilk!!!...Bebek Odası için Süsleme dekoru yaparken öncelikle odanın içindeki tüm eşyalara dikkat edilir. Anne yatağının baş ucu ve bebek yatağının baş ucu özel olarak hazırlanmış tüllerle giydirilir. Anne yatağının sağ ve sol kısmına renkli balonlar asılır çocuğunuzun adı yazılı kapı süsü asılır ve tül ile de dekore edilir. Hastane odalarının masalarına da pul ve tül ile süslemeler yapılır. İkram masası için bizde masa getiriyoruz farklı süslü masalar hazırlıyoruz. Dilerseniz bistro masalar getirip garsonlarımız tarafında içecek ve yiyecek gibi ikramları gelen konuklarınıza servis edebiliriz. Kokteyl İkramları ve Süsleme görsellerini bizi arayarak isteyebilir ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.


Doğum Odası Süsleme

Çocuk Doğum Odası Süsleme

Anne ve babalar için hastaneden gün aldıktan sonra ilk akla gelen kiraladıkları bebek odanın ev sıcaklığında olması için istediği süslemelerden geçiyor. Özellikle gelecek olan akrabalar, arkadaşlar için ikramlar yanı, bebek şekeri, çikolata gibi yiyeceklerin yeni doğan çocuğun adının yazılması. Tabi çocuğunuzun odasını bu etap da Süsleme için biz devreye giriyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan Hastane için Yeni Doğan Bebek Odası Süsleme Organizasyonu yaptırmayı planlıyorsunuz vakit kaybetmeden bizi arayıp rezervasyon yaptırırın. Web sitemizde yaptığımız süslemeler ile sınırlı değil yaptığımız çalışmalar telefon ile de birçok seçeneğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Talebinize göre tasarımlı süslemeler hazırlayabilir en uygun Fiyatları sizlere sunabiliriz. Süsleme için gelen bayan personellerimiz sizlerin fikirlerini alarak hizmetini gerçekleştiriyor. Yanında getirdiği kapı süsleri, ikramlıklarla ekstra olarak çeşitli dekorasyon süsleme hizmeti de vermektedir.